Motomeitenes.lv

Alise.B

Savu pirmo moci iegādājos pirms 2 gadiem! Tā kā man ir A2 kategorija, tad motocikla atrašana sagādā dažas problēmas, jo nevari izvēlēties jebkuru, kurš iekrīt acīs! Palasot atsauksmes dažādos forumos pieņēmu lēmumu iegādāties Kawasaki Er5! Un varu piekrist visām atsauksmēm par to, ka mocis ir ideāls iesācējam, īpaši, ja esi pilsētas braucējs! Trūkumi parādās uz šosejas, sliktās aerodinamikas dēļ un grunts ceļš arī mocim pārāk nepatīk! Sezonas beigās sapratu, ka vēlos moci ar kuru varēšu izbraukāt savus lauku ceļus! Bet ER5 mani nepievīla nevienā reizē.

Tā nu atkal sākās mani meklējumi- tagad jau acis metu uz enduro tipa motocikliem- Kawasaki KLE, Suzuki Freewind, Aprilia Pegaso u.c.! Jau no pirmajām meklējumu dienām iemīlēju Kawasaki KLE, bet šķita, ka nevarēšu aizsniegt zemi un neticēju, ka viņiem tiešām jauda ir līdz 35Kw. Tomēr kādu dienu sludinājumu portālā tika ielikts viens KLE superīgi violetā krāsā un nākamajā dienā jau braucu viņam pakaļ! Skaidri zināju, ka tas ir mans meklētais mocis un kad sapratu, ka varu aizsniegt zemi vismaz ar pus pēdu, citu domu nebija + viņš tika atvests no Francijas un ar viņu iepriekš daudzu gadu garumā bija braukusi sieviete- tātad mīlēts un cienīts! 2000 gada modelis ar lielu nobraukumu, bet ar perfekti aizpildītu servisa grāmatiņu un jaunām detaļām.

Tā nu es ar KLEperīti (kā viņu mīļi saucu) braucu jau no aprīļa! Gadījās gan kritiens sezonas sākumā, tādēļ vēl ar viņu mācos sajust grunts ceļu, jo nedaudz baidos! Vēl baidos braukt augšup pa kalniem, jo tad gan, ja nāktos apstāties, tad būtu gar zemi, jo kalna pozīcijā kājas līdz zemei neaizsniedzas! Šajā sezonā es būtu varējusi nokārtot A kategoriju, bet pagaidām man tas nav nepieciešams, jo ar KLE taču brauc arī veči un pagaidām es viņu negrasos mainīt. KLEperītis mani ir aizvedis vairākos piedzīvojumos gan pa pielijušiem lauku ceļiem kopā ar vīru, gan aizraujošos braucienos ar motomeitenēm un nekad nav pievīlis! Es pat vasarā nokrāsoju matus sava moča krāsā, lai mēs būtu viens vesels, vēl tikai derētu nomainīt ekipējuma krāsu, jo tas tika pieskaņots iepriekšējam mocim!  Tādas nu tās motomeitenes ir!

Katrā ziņā iesācējam ieteiktu Kawsaki ER5 un A2 kategorijas īpašniekam nekreņķēties par to, ka jāmeklē mocis ar ierobežotu jaudu, jo ir taču arī kārtīgu veču moči! Nedomāju, ka Kawasaki KLE var nosaukt par mopēdu!  Un ja maks nespiež, tad var iegādāties arī tādu kā BMW G650 GS (mans sapnis)!

Alise