Motomeitenes.lv

Rita. I Motomeitene 2014.

Rita I.

  Jau kādu laiciņu mācos braukt ar motociklu pie Leldes jeb Motomeitenes. No pieredzes varu teikt - Lelde lieliski spēj iemācīt pat tos, kas mācās braukt ar moto no pilnīgas nulles. Process, protams, ir izaicinājumiem bagāts. Ir jāpierod pie ātruma un paātrinājumiem. Ātruma sajūta pie motocikla stūres ir savādāka nekā vadot mašīnu vai esot moto pasažierei. Mācību process noteikti ir tā vērts – braukšanas laikā 100% jākoncentrējas tam, ko dari, rezultātā tā ir lieliska iespēja atslēgties no ikdienas rūpēm, darbiem un padarīšanām.

Process ir patīkams, pieskaņots katrai kursantei. Lelde lieliski jūt, cik gatava nākamajam solim ir kursante, rezultātā apmācību process ir tieši tāds, kāds konkrētajā brīdī ir visatbilstošākais. Patīkami, ka uz nodarbībām nav jānēsā līdzi viss ekipējums – ir iespēja aizņemties ķiveres, bruņas un citas nepieciešāmās lietas tieši pirms nodarbības.

Leldi droši varu ieteikt citiem moto iemaņas gribētājiem un gribētājām. Lai gan kā Motomeitene tā vairāk specializējusies dāmu apmācībā, viņai ir lielisks pasniedzējas talants un tērauda nervi, spēja atbalstīt kursantu mācību procesā, tātad vairāku svarīgu īpašību komplekts, kas spēj garantēt lieliskus rezultātus un patīkamu apmācību procesu neatkarīgi no kursantu dzimuma.

Uz tikšanos jau rīt,

Rita